Žádná tanga, C-string!

Ženy spodní prádlo opravdu milují (a co si budeme povídat, muži také), a to je také hlavní důvod, proč mu všichni věnují takovou pozornost.

Současné erotické prádlo zahrnuje pestrou škálu typů. Volné košilky s úzkými ramínky, nosí obvykle ženy. Ptáte se proč si kupovat předražené luxusní spodní prádlo, když lze podobný model koupit mnohem levněji? Kabelky jsou modní doplňky, které používají především ženy k uschovávání osobních předmětů. Trička s potiskem a vtipná trička pro všechny mladé lidi.

Sexy, ale i pohodlí

Krajkové, saténové, sportovní prádlo – každý druh v několika barvách, aby bylo pod oblečením, co nejméně viditelné. Ovšem bez oblečení v něm zase musí ženy vypadat 100% sexy. Z toto důvodu ženy věnují spodnímu prádlu hodně času a utrácí za něj nemalé sumy. Protože dnešní žena je náročná a není ochotná kvůli kráse trpět nebo se nechat znetvořit, jako naše prapraprababičky, které měly zničenou páteř a hrudník z těsných korzetů. Takže kromě sexy vzhledu a neviditelnosti, musí splňovat i další kritérium – pohodlí. Kalhotky se během minulého století stále více zmenšovaly a s příchodem tang se zdálo, že už není, kde ubírat.

Fantazie nezná mezí

Novinka, která nese název C-string tanga, ale ukazuje, že lidská fantazie skutečně nezná žádné hranice. Módní návrháři tangům odebrali postranní šňůrky, zpevnili „konstrukci“, aby držela bez problémů na těle a nejmenší kalhotky byly na světě! Podle nadšených ohlasů jsou příjemné, pohodlné a skutečně neviditelné. Mnoho jejich příznivkyň mělo zprvu obavy, že budou dřít nebo tlačit, ale po vyzkoušení doslova na vlastní kůži se samy přesvědčily o opaku. K nám bohužel tato novinka ještě nedorazila, a tak nezbývá než čekat, nebo si C-string objednat za kanálem. Ve Velké Británii za ně zaplatíte kolem 15 liber, v přepočtu nějakých šest stovek.

Pánská tanga

Tanga, to je pojem, o kterém se mluví velmi často a s chutí – zvláště v případě, že se jedná o ženská tanga a hodnotiteli jsou muži. Ale pánská tanga? Na veřejnosti se o nich moc nemluví, ve výlohách obchodů, kde se prodává spodní prádlo, je také neuvidíte.. Přesto existují. A kupodivu, i když na veřejnosti se s tím nikdo asi chlubit nebude, pánská tanga jsou poměrně oblíbená. Dnes je již můžete koupit v nejednom internetovém obchodu. Otázka je, zda jsou pánská tanga skutečně spodní prádlo vhodné jen pro homosexuály. Na stránkách internetových obchodů se dočtete, že to tak není. Dřív měli muži jen omezený výběr – buď slipy nebo trenýrky. Dneska je však možností více, přibyla i tanga. A tak se mužům rozšiřuje nabídka stejně jako ženám. Dámské spodní prádlo je k dostání skutečně ve všemožném provedení, ať už se jedná o cokoliv. Podprsenky, kalhotky nebo tanga, noční košilky, punčochy… Všeho je na trhu dostatek. Nyní tedy posílil oděvní průmysl i pánský šatník, ale ještě asi chvíli potrvá, než budou některé módní výstřelky přijaty společností bez výhrad.

Pánská tanga jsou skutečně delikátní záležitostí, zvláště proto, že muži nebyli nikdy zvyklí odhalovat zadní partie a málokomu to přijde vhodné. Proto jsou zatím pánská tanga spojována jen s šatníkem gayů, kteří si v podobném prádle mnohdy (ale zdaleka ne vždy) libují. V podstatě se jedná o erotické prádlo, protože těch pár šňůrek a kousků látek opravdu zakrývá jen to nejnutnější. Většina mužů, kteří tanga nosí, tvrdí, že jsou velmi pohodlná, a proto je nosí tak rádi – že to se sexuálním podtextem nemá nic společného. Stačí se prý jen nebát novinek a vyzkoušet to. Možná mají pravdu. Možná jsou tanga pro muže skutečně pohodlná a jde jen a jen o reakci veřejnosti, která pánská tanga odsuzuje jen proto, že si je nevhodně spojuje s homosexuály a jejich sexuálním životem. Těžko říct, každopádně je škoda, že lidé tak rádi odsuzují neznámé věci. Navíc, kdo může vědět, v čem chodí do práce váš nenápadný kolega? Třeba má pod oblečením právě tanga! Výzkumy dokazují, že mužů, kteří si kupují tanga, je poměrně hodně. Méně je těch, kteří si pořizují tanga jako plavky – to už je vidět a před kritickými zraky je jen málokdo natolik silný, aby si je oblékl. Přeci jen takové plavky budí docela pozornost všech lidí kolem, proto si takový druh oblečení na pláž vezme jen sebevědomý jedinec.

Proč nakupovat pánské tanga?

Pánská tanga jako plavky však nevypadají vůbec špatně, obzvlášť, když si je na sebe obleče muž, který má do tang vhodnou postavu. Totéž samozřejmě platí pro ženy, které chtějí nosit tanga, protože každá nedokonalost jejich těla se při takové příležitosti velmi rychle projeví. Ale pokud si chcete pánská tanga coby plavky pořídit na internetu, tak vás musím upozornit, že oproti klasickým tangům zde není příliš velký výběr plavek ve stylu tang. To však ale neznamená, že by pro vás toto místo bylo nezajímavé. Mnohem lépe tedy uděláte to, že se rozhodnete ještě před nákupem, jestli má všechno vůbec nějaký smysl. V opačném případě budete jen mrhat svým časem. Pokud se pro ně již jednou rozhodnete, nebojte se v nich vystoupit na veřejnost. Je škoda popírat své přesvědčení a nechávat nové plavky ležet v prádelníku, pokud do nich máte postavu a nosili byste je rádi. Okolí bude možná nejdříve poněkud překvapené, ale věřte, že se s tímto faktem celkem rychle srovná. Navíc na hezké tělo se se zalíbením podívá každá žena. Takové erotické nálady jsou přeci jen neustále se rozvíjejícím a velice příjemným pocitem. Muži stejně jako žena ocení příjemné ohodnocení.


Oblíbené weby:


Najděte si partnerku na erotické hrátky snadno a rychle díky online erotické seznamce flirtkontakt.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou. Kvalitní porno videa zdarma pro každého fanouška erotiky a sexu. Parfémy a všechny důležité informace co vás o nich zajímají najdete na tomto webu. Vše o společnosti Avon Cosmetics. 100% diskrétní sex shop 1-sexshop.cz je Váš partner při milostných hrátkách.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!